Odpady komunalne

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Odpady komunalne (pojemniki 110 l i 1100 l)

Rejon nr 1

Poniedziałek Wtorek
  • Tuwima
  • Karłowicza
  • Poniatowskiego
  • Lubańska od gminy
  • Broniewskiego
  • Sybiraków
  • Chopina
  • Cmentarz komunalny
  • Lubańska od Kościuszki do Bolesławieckiej
  • Kozaka - LIDL
  • Słowiańska
  • Iwaszkiewicza - osiedle SM
  • Waszczuka
  • Armii Kraj. (TORY Do Granicznej)
  • Zamiejsko Lubańska
  • Granicza
  • Dzika
  • Idzikowskiego
  • Szajnowicza
  • Żwirki I Wigury
  • 3 Go Maja
  • Ciołkowskiego
  • Moniuszki
  • Poluszyńskiego
  • Groszowa / Fabryczna
  • Lubanska - Domki Jednorodzinne
  • Ogrody Działkowe Ul. Dzika Od Torów
  • Łanowa
  • Ogrodowa
  • Przechodnia
Środa  Czwartek
  •  Boh.Iiawp Od Torów Do Citronex
  • M.Reja
  • Drzymały
  • Krótka
  • Kołłątaja
  • Jagiełły
  • Psie Pole
  • Łódzka
  • Tuwima
  • Poniatowskiego
  • Lubańska
  • Broniewskiego
  • Krańcowa
  • Iwaszkiewicza Osiedle Sm
  • Sybiraków
  • Wieniawskiego
  • Słowiańska
  • Żeromskiego
  •  Energetyków
  • Perłowa
  • Rubinowa
  • Szmaragdowa
  • Szafirowa
  • Aleje Lipowe
  • Bolesławiecka
  • Wróblewskiego
  • Kopernika
  • Olszewskiego
  • Śniadeckiego
  • Romera/Banachowicza
  • Struga
Piątek   
  • Tuwima
  • Karłowicza
  • Poniatowskiego
  • Lubańska Od Gminy Do Torów W Tym Firmy
  • Broniewskiego
  • Sybiraków
  • Szymanowskiego
  • Cmentarz
  • Lubańska Od Kościuszki Do Bolesławieckiej
  • W Tym Firmy
  • Kozaka - Kościół
  • Słowiańska
  • Iwaszkiewicza Osiedle Sm
  • Bolesławiecka Ogrody Działkowe
  • Henrykowska Ogrody Działkowe

 

Rejon nr 2

Poniedziałek Wtorek
  • Boh. II AWP do torów
  • Warszawska Cała W Tym Bloki Sm
  • Powstańców Śl.
  • Konarskiego
  • Dąbrowskiego
  • E.Plater, Sienkiewicza
  • Parkowa
  • Norwida /LUBAŃSKA
  • Daszyńskiego(Od Piłsudskiego Do Kosciuszki)
  • Kościuszki ( W Tym Domki i bloki Sm)
  • Wyspiańskiego
  • Wolności
  • Langiewicza
  • Czachowskiego
  • Łużycka ( Podwórko Za Piekarnią )
  • Sportowa
  • Prusa  
  •  Batorego
  • Chrobrego
  • Armii KR. od Pasażu Do Torów
  • Traugutta od Okrzei do Poniatowskiego
  • Pułaskiego
  • Domańskiego
  • Daszyńskiego od Kościuszki do Wrocławskiej
  • Wrocławska
  • Szkolna
  • Nowomiejska
  • Langiewicza
  • Partyzantów
  • Henrykowska
  • Staszica
Środa Czwartek
  • Powstańców Śl. w tym bloki SM
  • Konarskiego w tym bloki SM
  • Warszawska w tym bloki SM
  • Okrzei
  • Daszyńskiego orzy PzZN
  • Dąbrowskiego
  • Kościuszki
  • Sienkiewicza
  • Wyspiańskiego
  • Kościuszki
  • Sienkiewicza
  • Lubańska w tym bloki SM
  • Norwida w tym bloki SM
  • Prusa - Domki Jednorodzinne
  • Chrobrego
  • Traugutta od Poniatowskiego do placu PKP
  • Cienista
  • Krupińskiego
  • Henrykowska
  • Daszyńskiego od Kościuszki do Wrocławskiej
  • Ogrody Działkowe Nysa
Piątek  
  • Warszawska w tym bloki SM
  • Powstańców Śl. w tym bloki SM
  • Konarskiego w tym bloki SM
  • Dąbrowskiego
  • E.plater
  • Batorego
  • Sienkiewicza
  • Langiewicza
  • Daszyńskiego wjazd do PZN i firmy
  • Kościuszki w tym bloki SM
  • Wyspiańskiego w tym bloki SM
  • Lubańska/Norwida w tym bloki SM
  • Daszyńskiego od Kościuszki do Wrocławskiej
  • Wrocławska
  • Łużycka za piekarnią
 

Rejon nr 3

Poniedziałek Wtorek
  • Łużycka (od nr 2 do Rzeczek Górnych)
  • Kolejka Górska
  • Baczyńskiego
  • Słowackiego
  • Grunwaldzka
  • Mickiewicza
  • Konopnickiej
  • Św. Jana
  • Roweckiego
  • Berlinga
  • Okulickiego
  • Sikorskiego,Wysockiego
  • Fiołkowa Tulipanowa,
  • Różana,Makowa,
  • Konwaliowa
  • Jaśminowa
  • Orzeszkowej bloki
  • Rolna
  • Francuska - od Orzeszkowej do mostu
  • Łużycka od Rzeczek Górnych do ronda
  • Górnicza
  • Aleja Ujazdowska
  • Zacisze
  • Rzeczki Górne
  • Orzeszkowej domki jednorodzinne
  • Górnowiejska
  • Szarych Szeregów
  • Plac Klonowy,Kasztanowy, Dębowy
  • Rzeczki Dolne od Francuskiej do Rolnej
  • Francuska domki jednorodzinne od mostu do ul. Św. Jana
  • Ogrody działkowe - Szklana Wata
Środa Czwartek
  • Okólna
  • Barbary
  • Duszy
  • Chełmońskiego
  • Kossaka
  • Matejki, Kotsisa
  • Braci Gierymskich
  • Malczewskiego
  • Brandta, Konicza
  • Kochanowskiego
  • Turowska
  • Sztygarska
  • Cmentarna
  • Gwarków
  • Rzeczki Górne
  • Rzeczki Dolne od mostu do zalewu
  • Strumykowa
  • Tęczowa
  • Widok
  • Morcinka
  • Reymonta
  • Kulczyńskiego
  • Zielna
  • Oliwkowa
  • Leśna
  • Cynamonowa
  • Słoneczna
  • Boczna
  • Gen. Andersa
  • Zapiecek
  • Czerwona
  • Podwale
  • Chmielna
  • Pogodna
  • Spacerowa
  • Wesoła
  • Wrzosowa
  • Wiosenna
  • Letnia
  • Jesiena
  • Promienna
  • Złocista
  • Srebrzysta
Piątek  
  • Św. Jana
  • Baczyńskiego
  • Łużycka (NR 2-Rzeczki Dolne)
  • Mickiewicza, Cmentarna
  • Brzozowa
  • Modrzewiowa
  • Kilińskiego
  • Kamieniarska
  • Piękna
  • Wąska
  • Górna
  • Orzeszkowej - Bloki
  • Okulickiego
  • Słowackiego
  • Krasińskiego
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-11-13
Data publikacji:2019-11-13
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:189